T shirt

T shirt

T shirt, Chris Brown

T shirt, Chris Brown

T Shirt, Never Give Up

As low as 1 500,00 Lekë
Disponueshmëria: Në magazinë
SKU
t-shirt-never-give-up

Materiali: 100 % Pambuk

Vemendje!

Kini parasysh qe:

1. Bluza duhet lare ne jo me shume se 30 grade dhe te jete

    e kthyer mrapsht

2. Kini parasysh gjithashtu qe hekurosja te behet mbasi e keni kthyer

    po ashtu bluzen mrapsht.

Per cdo pyetje mund te na shkruani ne isntagram: emi_design_

Faleminderit!

Shkruani vlerësimin tuaj
Ju jeni duke vlerësuar:T Shirt, Never Give Up
Vlerësimi juaj
Mesazh i ri
Emi_Design11
Duke dërguar ...