T  Shirt, Never Give Up

T Shirt, Never Give Up

T shirt, Rock and Roll

T shirt, Rock and Roll

T shirt, Chris Brown

As low as 1 700,00 Lekë
Disponueshmëria: Në magazinë
SKU
t-shirt-chris-brown

Dizajni eshte 100 % origjinal (jo marre nga interneti)

Materiali: 100 % Pambuk

Vemendje!

Kini parasysh qe:

1. Bluza duhet lare ne jo me shume se 30 grade dhe te jete

    e kthyer mrapsht

2. Kini parasysh gjithashtu qe hekurosja te behet mbasi e keni kthyer

    po ashtu bluzen mrapsht.

Per cdo pyetje mund te na shkruani ne isntagram: emi_design_

Faleminderit!

Shkruani vlerësimin tuaj
Ju jeni duke vlerësuar:T shirt, Chris Brown
Vlerësimi juaj
Mesazh i ri
Emi_Design11
Duke dërguar ...