ROSE VAJI

ROSE VAJI

KERPURDHRAT REISHI  ( SUPLEMENTE USHQYESE)

KERPURDHRAT REISHI ( SUPLEMENTE USHQYESE)

Seti zbardhues i lekures

3 510,00 Lekë
Disponueshmëria: Në magazinë
SKU
seti-zbardhues-i-lekures

SETI PER ZBARDHIM TE LEKURES

1.SAPUN PER ZBARDHIMIN E LEKURES,100G

PASTRON LEKUREN DHE LARGON PAPASTERTITE.  NDIHMON TE KENI LEKURE ME TE ZBARDHUR DHE ME SHUME SHKELQIM.

 

2. EKSFOLIUES PER ZBARDHJEN E LEKURES, 100ML

OFRON  EKSPERIENCE TE MIRE TE PASTRIMIT FALE PERBERESVE SPECIALE DHE KOKRRIZAVE PERBERESE . LARGON MAKIAZHIN ,PAPASTERTITE ,NDOTJEN  NGA  PLUHURAT .  LEKUREN E LE TE PASTER , TE FRESKET E PLOT SHKELQIM .

PERDORIMI: PAS PASTRIMIT NJE SASI TE VOGEL TE PRODUKTIT PERZIENI ME UJE , APLIKOJENI NE FYTYRE  DHE MASAZHOJENI . ME PAS SHPERLAJENI .  SHMANGNI KONTAKTIN ME SYTE.

3. TONIK PER ZBARDHJEN E LEKURES 225ML

I JEP HIDRATIM DHE TONIFIKON LEKUREN . FORMULA E BUTE ZBARDH DHE RELAKSON LEKUREN.

PERDORIMI:  PAS PASTRIMIT TE FYTYRES APLIKOJENI NE PAMBUK DHE PASTROJENI ATE.

4.  KORREKTOR ZBARDHUES 30ML.

ZVOGLON PAMJEN E PIKAVE TE ZEZA DHE BALANCON NGJYRES E LEKURES . ME EKSTRAKT TE  ZAMBAKUT  TE RERES  DHE ALGAVE , PARANDALON SHFAQJEN E SHENJAVE TE ZEZA  DHE PIGMENTEVE TE LEKURES.

PERDORIMI: 2-3 PIKA TE PRODUKTIT APLIKOJINI NE MENYRE RRETHORE NE LEKURE TE PASTRUAR .  PER  REZULTATE ME TE MIRA , APLIKONI KREMIN PER ZBARDHJEN ME FAKTOR MBROJTES UV

5.KREM PER ZBARDHJEN E LEKURES SPF22, 75ML

NDIHMON NE PERKUJDESJEN E LEKURES DHE BALANCON NGJYREN E PABARABARTE TE LEKURES. FORMULA E PASUR ME ZAMBAKUN E RERES. ALGA DHE EKSTRAKT MULTIVITAMINASH PERMIRSON CILESINE E LEKURES . KRIJON MBROJTJE NDAJ RREZEVE UV. FORMULA E LEHTE E CILA ABSORBOHET SHPEJT . NUK PERMBAN NGJYRE , PARABEN, SILIKON,    

PERDORIMI:  MASAZHONI NE FYTYRE NE MENYRE RRETHORE,  PERDORENI 2 HERE NE DITE

6. BALSAM ZBARDHUES PER ZONEN RRETH SYVE  15ML

I PASUR ME EKSTRAKT ALGASH DHE ZAMBAKUN E RERES , NDIHMON QE LEKURA JUAJ TE JETE ME E SHKELQYESHME DHE E BUTE.  ZVOGELON PARAQITJEN E RRUDHAVE TE LEHTA , RRATHEVE TE ZI DHE NE TE NJEJTEN KOHE I OFRON KUJDES TE VECANTE LEKURES TUAJ.

PERDORIMI: APLIKOHET NE ZONEN RRETH SYVE  DUKE E MASAZHUAR . PERDORENI VECMAS OSE SI BAZE MAKE UP. PER REZULTATE  ME TMIRA  APLIKOJENI NE MENGJES DHE NE DARKE .  SHMANGNI KONTAKTIN ME SYTE.

Më shumë informacion
Ngjyra Beige
Shkruani vlerësimin tuaj
Ju jeni duke vlerësuar:Seti zbardhues i lekures
Vlerësimi juaj
Mesazh i ri
Farmasi1234
Duke dërguar ...