SCANDAL

SCANDAL

KERPURDHRAT REISHI  ( SUPLEMENTE USHQYESE)

KERPURDHRAT REISHI ( SUPLEMENTE USHQYESE)

ROSE VAJI

2 500,00 Lekë
Disponueshmëria: Në magazinë
SKU
rose-vaji

ROSE VAJI 30ML

FORMULA ME VAJRA TE KAJSISE ,JOJOBES, KUMAKUT, BAJAMEVE, DHE ULLINJEVE, SE BASHKU ME VAJ TRENDAFILI KRIJOJNE KETE ELIKSIR EKSKLUZIV . NUK E LE LEKUREN TUAJ TE YNDURSHME , ZBUT DHE NDIHMON NE RIGJENERIMIN E LEKURES TUAJ.

PERDORIMI:  PASTRONI LEKUREN DHE APLIKONI UJIN E TRENDAFILIT SI TONIK.  PASTAJ, VENDOSNI ELIKSIRIN E VAJRAVE NE MAJE TE GISHTERINJVE DHE MADAZHONI ME LEVIZJE DELIKATE BALLIN , FAQET ,QAFEN, DHE DEKOLTENE. MUND TE PERDORET SIPAS NEVOJES OSE DY HERE NE DITE MENGJES DHE  MBREMJE

Më shumë informacion
Ngjyra Beige
Shkruani vlerësimin tuaj
Ju jeni duke vlerësuar:ROSE VAJI
Vlerësimi juaj
Mesazh i ri
Farmasi1234
Duke dërguar ...