KERPURDHRAT REISHI  ( SUPLEMENTE USHQYESE)

KERPURDHRAT REISHI ( SUPLEMENTE USHQYESE)

Vaji me 6 bime kurues per Diabetin

Vaji me 6 bime kurues per Diabetin

OMEGA 3 ( VAJ PESHKU )

2 600,00 Lekë
Disponueshmëria: Në magazinë
SKU
omega-3-vaj-peshku-

OMEGA 3   60 KAPSULE

EFEKTET

1.RREGULLOJNE RITMIN E ZEMRES

2.BALANCOJNE YNDYREN NE  GJAK

3.REDUKTOJNE KRIJIMIN E MPIKJES SE  GJAKUT

4.MBROJNE NGA ZHVILLIMI  I SEMUNDHEVE TE ZEMRES.

5. KANE NDIKIM NE ZGJERIM VASKULAR

6.BPERMIRSON MEMORIEN, KONCENTRIMIN DHE FUNKIONET NJOHESE.

7. PARANDALON HIPERTENSIONIN

8. PARANDALON ZHVILLIMIN E DIABETIT TIP 2

9. MBROJNE NGA KANCERI I GJIRIT DHE LLOJET  E  TJERE TE KANCERIT.

10.MBROJNE NENAT  NGA DEPRESIONI  PAS  LINDJES

 

PERDORIMI: DOZA E REKOMANDUAR ESHTE  TE MERRNI  1  KAPSULE  2 HERE  NE  DITE SI SUPLEMENT  SHTESE.  PERDORENI SIPAS KESHILLES SE MJEKUT . I PERSHTATSHEM PER PERSONA MBI 11  VJEÇ.

Më shumë informacion
Ngjyra Beige
Shkruani vlerësimin tuaj
Ju jeni duke vlerësuar:OMEGA 3 ( VAJ PESHKU )
Vlerësimi juaj
Mesazh i ri
Farmasi1234
Duke dërguar ...