LR Classics Los Angeles EdP 50.00 ml

LR Classics Los Angeles EdP 50.00 ml

Beautyqueen Aromë 50.00 ml

Beautyqueen Aromë 50.00 ml

LR Classics LR Classics - Valencia 50.00 ml

2 199,00 Lekë
Disponueshmëria: Në magazinë
SKU
LR Classics LR Classics - Valencia

Lloji i aromës: E freskët – lule Me agrume, nota lulesh dhe myshk provokues 

 

  • LR CLASSICS LR CLASSICS - VALENCIA

    LR Classics Valencia Eau de Parfum – La Dolce Vita: Sharm Medhetar mbi lëkurë

    Aroma e qartë e agrumeve të freskëta krijon hapjen e aromës Valencia, me konstrast të luleve të ëmbla luksoze, për të kaluar më pas në një notë myshku të ngrohtë, e joshëse. Një kënaqësi e freskët arome me kënaqësi të qetë për jetën dhe sharm mesdhetar – një homazh për metropolit e Mesdheut Valencian.

Shkruani vlerësimin tuaj
Ju jeni duke vlerësuar:LR Classics LR Classics - Valencia 50.00 ml
Vlerësimi juaj
Mesazh i ri
Player15
Duke dërguar ...