ROSE VAJI

ROSE VAJI

OMEGA 3 ( VAJ PESHKU )

OMEGA 3 ( VAJ PESHKU )

KERPURDHRAT REISHI ( SUPLEMENTE USHQYESE)

2 300,00 Lekë
Disponueshmëria: Në magazinë
SKU
kerpurdhrat-reishi-suplemente-ushqyese

KERPURDHRAT REISHI : 60 KAPSULA

EFEKTET

1.RRIT REZISTENCEN E TRUPIT DUKE FIRCUAR SISTEMIN IMUNITAR.

2.REKOMANDOHET NE LUFTEN KUNDER SEMUNDJES ALZHAIMER ,AKNEVE, HEMOROIDEVE, REUMATIZMES ,  FTOHJES,   HEPATITIT,  RINITIT.

3. REISHI NDIKON SI ANTIKANCEROGJEN  ,  ANTIBAKTERIAL,  ANTIVIRUSAL,  ANTIALERGJENIK DHE  ANTIDEPRESANT.

4.PARANDALON  PLAKJEN  , REKOMANDOHET PER DETOKSIFIKIM, NDIKON  DHE TEK TE SEMURET ME HIV,  ZVOGLON DHIMBJET.

5.NDIHMON TEK  ANKTHIOZITETI DHE PAGJUMESIA .

 

PERDORIMI:  DOZA E REKOMANDUAR  ESHTE  TE MERRNI  1 KAPSULE  2 HERE  NE  DITE SI SUPLEMENT SHTESE.   PERDORENI  SIPAS KESHILLES SE MJEKUT.  I PERSHTATSHEM PER PERSONA MBI 11 VJEÇ.

Më shumë informacion
Ngjyra Beige
Shkruani vlerësimin tuaj
Ju jeni duke vlerësuar:KERPURDHRAT REISHI ( SUPLEMENTE USHQYESE)
Vlerësimi juaj
Mesazh i ri
Farmasi1234
Duke dërguar ...