Çanta

Çanta

Canta Brezi per meshkuj dhe femra. Unisex

Canta Brezi per meshkuj dhe femra. Unisex

Canta verore , te vogla , per femra , me ngjyra verore dhe super material.

As low as 3 499,00 Lekë
Disponueshmëria: Në magazinë
SKU
canta-verore-1

Zgjidhni canten tuaj kete vere me ngjyra te larmishme. Koleksion i ri vere 2020. 

Shkruani vlerësimin tuaj
Ju jeni duke vlerësuar:Canta verore , te vogla , per femra , me ngjyra verore dhe super material.
Vlerësimi juaj
Mesazh i ri
jnasto
Duke dërguar ...