Çante ngjyre kafe me rrip te gjate dhe doreza te shkurtra dore

Çante ngjyre kafe me rrip te gjate dhe doreza te shkurtra dore

Çante

Çante

Çanta

5 500,00 Lekë
Disponueshmëria: Në magazinë
SKU
canta-1

E lehte dhe praktike.ne perditshmerine tone 

Shkruani vlerësimin tuaj
Ju jeni duke vlerësuar:Çanta
Vlerësimi juaj
Mesazh i ri
esmeralda1975
Duke dërguar ...