SIREN PROM DRESS

SIREN PROM DRESS

Siren glitter dress

Siren glitter dress

Black prom dress

As low as 16 000,00 Lekë
Disponueshmëria: Në magazinë
SKU
black-prom-dress

Fustan i zi model siren 

materiali tyl 3D i punuar me motive te ndryshme xixa dhe perla

materiali poshte astar saten 

 

Shkruani vlerësimin tuaj
Ju jeni duke vlerësuar:Black prom dress
Vlerësimi juaj
Mesazh i ri
marsi
Duke dërguar ...